Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Akcję ekologiczną "Graj w Zielone" udało się zrealizować dzięki pomocy ze strony "Szkółki drzew i krzewów ozdobnych Szczeblewscy".
Każda klasa miała szansę posadzić swoje drzewko lub krzew i czuć się za nie odpowiedzialne.
Przez kilka dni ubrani na zielono uczniowie utrwalali wiadomości o dobroczynnych właściwościach drzew.
Zachęcamy do dbania o drzewa każdego dnia gdyż są one ZIELONYM PŁUCAMI ZIEMI.

  •  
View the embedded image gallery online at:
https://www.mileszki.pl/wydarzenia#sigFreeId5657f217fa

31 maja do Mileszek przybyła duża grupa gości z całego świata. W ramach "Drugiego Spotkania Multikulturowego" gościliśmy studentów z Indonezji, Turkmenistanu, Albanii, Chin, Mongolii. Poznaliśmy przywitanie "dzień dobry" w każdym z tych języków, niektórzy postarali się sprostać nietypowemu wyzwaniu: napisanie swojego imienia w innym języku. Nasi goście byli onieśmieleni brawami, jakie otrzymali w podziękowaniu za przybycie. Już teraz zapraszamy na kolejną edycję za rok.


  •  
View the embedded image gallery online at:
https://www.mileszki.pl/wydarzenia#sigFreeId26f80d8390

Dnia 6 maja odbył się finał konkursu "Mam talent". Uczestnicy od klasy 0 do VI zaprezentowali swoje talenty przed całą szkołą. Były śpiewy, tańce, granie na instrumentach muzycznych akrobatyka i rekord w skoku na skakance. Uczestnikom gratulujemy pasji i odwagi, bo trema była wielka przed występami. Zacne jury oceniało profesjonalnie każdy wytęp i tak do finalu przeszło 5 osób, Zaś wszyscy uczniowie naszej szkoły zagłosowali na swojego faworyta.

 

Miejsce 1: zespół taneczny Marta&Zuzia

Miejsce 2: Kamil z klasy II

Miejsce 3: Maja z klasy IB

 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!


  •  
View the embedded image gallery online at:
https://www.mileszki.pl/wydarzenia#sigFreeId7134e1e3a6

 

Wideorelacja z wydarzenia:

youtube.com