Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szanowni Państwo

W związku z uzyskaną w dniu 07.08.2019 roku promesą na zakończenie robót budowlanych do końca 2019 roku, dotyczącą długo wyczekiwanej rozbudowy naszej Szkoły polegającej na dobudowaniu dwóch sal lekcyjnych, pozwalającej na poprawę warunków lokalowych, oraz w odpowiedzi na pytania o nabór do szkoły z wielkim zadowoleniem pragnę poinformować

OTWIERAMY REKRUTACJĘ UZUPEŁNIAJĄCĄ NA WOLNE MIEJSCA W KLASACH I-VIII

O wolnych miejscach w poszczególnych oddziałach klas informacje można uzyskać bezpośrednio w sekretariacie szkoły od dnia 19.08.2019 roku z uwagi na sezon urlopowy,
telefonicznie pod numerami: 512 552 182 / 42 679 35 98 bądź mailowo na adres poczty: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przypominam, że maksymalna ilość uczniów w oddziale naszej szkoły nie może przekraczać 16 osób.
O przyjęciu na wolne miejsca decyduje kolejność złożonych w sekretariacie szkoły podań (Podanie przyjęcia do szkoły *.pdf ) oraz wynik rozmowy kwalifikacyjnej.

Zakończenie rekrutacji w dniu 30.09.2019 o godzinie 12.00

Zapraszamy osoby, dla których w systemie edukacji najważniejsze jest to co dzieje się w umysłach uczniów, ich rozum, kreatywność, potencjał i kooperacja.
Nasza placówka to żywe i pełne człowieczeństwa miejsce nauczania i rozwijania takich wartości jak umiłowanie życia, motywacja wewnętrzna, radość uczenia się oraz umiejętność pozyskiwania kompetencji kluczowych.

Posiadamy wszelkie niezbędne warunki do prowadzenia edukacji XXI wieku:

  • w pełni zaangażowaną wysoko wykwalifikowaną kadrę,
  • pracownie wyposażone w nowoczesny sprzęt zakupiony w roku 2017/2018,
  • miłą atmosferę oraz całkowity brak anonimowości,
  • wypracowaną kulturę dialogu między wszystkimi uczestnikami życia szkolnego, polegającą na wzmacnianiu potencjału edukacyjnej i wychowawczej roli szkoły.
Serdecznie zapraszam
Renata Drozdowska
Dyrektor Szkoły

Załączniki