Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Klasa 2 w roku szkolnym 2020/2021 bierze udział w projekcie międzynarodowym  - MIĘDZYNARODOWY PROJEKT EDUKACYJNY CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki. W ramach modułu I - go uczniowie przeczytali książkę "Kapelusz Pani Wrony" Danuty Parlak oraz wykonali obowiązkowe i dodatkowe zadania. W module II gościła u nich lektura "Zaczarowana zagroda" Czesława Centkiewicza, gdzie również z wielką przyjemnością tworzyli dekoracje i wykonali "Eko bałwanka". Przed nimi moduł III - ostatni, na wiosnę.


  •  
View the embedded image gallery online at:
https://www.mileszki.pl/?kontrast=k#sigFreeId10fe8fc634

Na zdjęciach można zobaczyć prace wykonane przez uczniów uczęszczających do świetlicy szkolnej. Dzieci również prowadzą i dbają o dekoracje szkolne. Do akcji świetlicowych włączają się także uczniowie, którzy pracują na zdalnym nauczaniu. Też mają swoją gablotkę :)
Część prac wykorzystywana jest w różnych akcjach prowadzonych na terenie szkoły. Jak widać czas spędzony w świetlicy, to czas aktywnego działania i rozwijania twórczości własnej oraz pracy zespołowej.  •  
View the embedded image gallery online at:
https://www.mileszki.pl/?kontrast=k#sigFreeId9362309188