Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Drodzy Państwo, nasz projekt w Budżecie Obywatelskim uzyskał największą liczbę głosów na Widzewie! W roku 2016 powstanie nasze wymarzone boisko w Mileszkach!!! Dziękujemy rodzicom, uczniom, kadrze, księdzu proboszczowi, mieszkańcom Mileszek i całej Łodzi za zaanagżowanie w czasie zbierania głosów. To nasz wspólny sukces.


www.uml.lodz.pl
BO Mileszki 2015 podziekowania

W ramach podziękowania dla naszych uczniów pojawił się piękny tort w kształcie boiska. Autorką tego smacznego i oryginalnego wypieku jest Pani Monika Łakoma- dziękujemy.

  •  
View the embedded image gallery online at:
https://www.mileszki.pl/15-projekty#sigFreeId39e144c675

Mówią o nas od 1:53 http://tvtoya.pl/catchuptv/show/wydarzenia_sport,2015-10-22 
Mówią o nas od 5:45 http://tvtoya.pl/catchuptv/show/budujemy_sport,6366

Dnia 27 października odbyło się ognisko w ramach świętowania wspólnego sukcesu.

  •  
View the embedded image gallery online at:
https://www.mileszki.pl/15-projekty#sigFreeId10f189f0d6
logo mm

Program „Mały Mistrz” skierowany jest do dzieci z klas I-III szkół podstawowych, a jego idą jest propagowanie aktywnej postawy. Formuła "Małego Mistrza" opiera się na sześciu zasadniczych blokach sportowych z możliwością poszerzania o pokrewne dziedziny. W każdym bloku uczeń ma szansę opanowania określonych umiejętności i wiadomości, za które nagradzany jest odpowiednią odznaką. Poszczególne bloki (sporty) przedstawione są w układzie czasowym zgodnym z rokiem szkolnym i dostosowane między innymi do warunków atmosferycznych. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, żeby na nauczyciel realizował program według własnej koncepcji dopasowanej do możliwości placówki oświatowej. Zaproponowane sprawności mogą być prowadzone przez nauczyciela w ciągu trzech lat nauki w klasach I–III, z tym, że z każdym rokiem zwiększają się wymagania, którym powinno sprostać dziecko. Nauczyciel może w kolejnych latach zmieniać niektóre sprawności i np. w I klasie w ramach sprawności “Piłkarz” realizować zajęcia piłki nożnej, a w następnych latach np. koszykówki czy siatkówki. Uczniowie po opanowaniu kolejnych sprawności i umiejętności ruchowych otrzymują odznakę, którą wklejają do specjalnej legitymacji. Zdobywca kompletu sprawności otrzymujetytuł Małego Mistrza. Program Małego Mistrza pomaga nauczycielom edukacji wczesnoszkolnej i współpracującym nauczycielom wychowania fizycznego w:

  • dostosowaniu zajęć w klasach I-III do nowej podstawy programowej
  • monitorowaniu stanu zdrowia, rozwoju fizycznego i sprawności fizycznej uczniów szkół podstawowych
  • zintegrowaniu zajęć ruchowych z innymi zadaniami edukacyjnymi

Zajęcia zachęcjące dzieci i młodzież do uprawiania zapasów. Projekt prowadzony przez MOSIR Łódź.