Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

ZADANIE 4 - Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla uczniów klas I – III oraz klas IV - VI

 

 

1. Zajęcia z języka angielskiego dla uczniów kl. I-III
Zajęcia z języka angielskiego dla uczniów kl. I-III, którzy poznając na pierwszym etapie edukacyjnym słownictwo i zwroty w zakresie podstawowym, chcą rozwijać swoje zdolności językowe. Celem zajęć jest nie tylko utrwalenie wiadomości określonych w podstawie programowej, ale przede wszystkim rozwijanie zainteresowania uczniów nauką języka obcego, z wykorzystaniem różnego rodzaju pomocy dydaktycznych. Ważnym elementem zajęć jest odpowiadanie na różne potrzeby w zakresie stylu uczenia się uczniów i stosowanie technik wykorzystujących m. in. piosenki, ruch z elementami dramy, techniki plastyczne czy TIK.
Zajęcia prowadzi p. Monika Pawłowska-Samolej

2. Zajęcia z języka angielskiego dla uczniów kl. VI-VI
Zajęcia z języka angielskiego dla uczniów kl. VI-VI, przeznaczone są dla uczniów, którzy chcą pogłębiać swoją znajomość języka angielskiego, wzbogacając zasób słownictwa i środków językowych oraz rozwijając takie kompetencje językowe jak: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i porozumiewanie się w języku obcym.
Zajęcia prowadzi p. Monika Pawłowska-Samolej

  •